Kapcsolat

Aranypatkó

Cím: 9081 Győrújbarát,
István u. 21.
Telefon:
+36/96/543-730
Mobil:
+36203633633
aranypatkofogado@gmail.com

Szakács állás

+36 20/921-1458        allasaranypatko@gmail.com

Szakács állás Győrújbaráton

Csatlakozz csapatunkhoz szakács/ pizzaszakács pozícióba!

Kiemelkedő munkádat kiemelkedő bérrel honoráljuk!

Keresünk 1 fő műszakvezető szakácsot és egy fő beosztott szakácsot/ pizzaszakácsot.
Ha csak a szabadnapjaidon vállalnál munkát, akkor is van miről beszélni. Keress bennünket akkor is, ha csak hétvégén vállalnál munkát.

Lehetséges foglalkoztatás: Teljes munkaidőben, részmunkaidőben vagy egyszerűsített bejelentéssel.

Főbb feladatok, munkák:
- A'la carte éttermi ételek előkészítése és elkészítése
- kiszállításos étel kínálat előkészítése és elkészítése
- szállóvendégek reggeli és vacsora ételeinek elkészítése

- pizza pálya teljes felkészítése, pizzák sütése, csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- lojalitás
- megbízhatóság
- pontos, precíz munkavégzés
- előírt standardok betartása
- szorgalom
Na és persze tudjál jókat főzni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- naprakész szakmai felkészültség
- mobilitás (saját autó) nem feltétel
- képesség önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:
- újonnan kialakított konyharész, új gépekkel és eszközökkel
- korrekt munkakörülmények
- hosszú távú munkakapcsolat biztosítása
- versenyképes bérezés
- béren kívüli juttatások (szervízdíj, prémium lehetőség, teljes útiköltség térítés, munka- és védőruházat, térítésmentes étkezés és további kedvező lehetőségek )

Legyél tagja egy jó csapatnak, mely hosszú távon gondolkodik!

Ha felkeltettem érdeklődésed, akkor ne habozz, keress bizalommal, kérdezz bátran! Szívesen válaszolok a kérdésekre.
Jelentkezésed, önéletrajzod telefon számmal ellátva, kérlek küld el az allasaranypatko@gmail.com e-mail címre.
Érdeklődhetsz telefonon is. Mógor Csaba Tulajdonos +36 20/921-1458

Aranypatkó Étterem és Panzió
9081 Győrújbarát, István utca 21.
www.aranypatkotterm.hu

Aranypatkó - MagyarAranypatkó - AngolAranypatkó - Német