Kapcsolat

Aranypatkó

Cím: 9081 Győrújbarát,
István u. 21.
Telefon:
+36/96/543-730
Mobil:
+36203633633
aranypatkofogado@gmail.com

Szobaasszony állás

allasaranypatko@gmail.com

Csatlakozz hozzánk szobaasszony pozícióba a 3 csillagos panziónkban!
Legyél tagja egy jó csapatnak, mely hosszú távon gondolkodik!

Heti 3-5 nap, 9 órától legfeljebb 15 óráig, szállóvendég létszámtól függően hétfőtől vasárnapig.
Jelentkezhetsz akkor is, ha csak heti 2-4 napot tudsz vállalni.

Főbb feladatok, munkák:
- panzió szobák takarítása távozó vendégek után
- napi szoba takarítás maradó vendégek szobájában
- szállodai textíliák mosodába küldése, leltározása
- közösségi terek és étterem rendben, tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
A munkakör betöltése nem igényel szakirányú képesítést. A hasonló munkakörben szerzett tpasztalat előnyt jelent. Anyukák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.
- lojalitás
- alapszintű számítógép kezelői ismeretek
- megbízhatóság
- Önmagára és munkájára igényes személy
- pontos, precíz munkavégzés
- előírt standardok betartása

Amit kínálunk:
- ingyenes étkezés
- korrekt munkakörülmények
- hosszú távú munkakapcsolat biztosítása
- átlag 40-120 munkaóra/hó
- 2-4-6 órás, részmunkaidős bejelentés, vagy alkalmi bejelentés
-  100% munkába járási költség térítés saját autó esetén is
- munka- és védőruházat biztosítása
- egyértelmű írásos feladatmeghatározás
- betanítást vállaljuk

Bérezés:
Vállalt munkaidővel arányos egyéni megállapodás szerinti bér.

Ha felkeltettem érdeklődésed, akkor várom jelentkezésed! Bemutatkozó írásod vagy önéletrajzod telefon számmal ellátva, kérlek küldd el allasaranypatko@gmail.com e-mail címre.

Nálunk biztonságban érezheted magad!

Aranypatkó Étterem és Panzió
9081 Győrújbarát, István utca 21.

Aranypatkó - MagyarAranypatkó - AngolAranypatkó - Német